Telefon
WhatsApp
'ANNE BENİ MAÇA GÖTÜR' projesi'nde imzalar atıldı !


Tribündeki taraftar sayısını arttırmak ve gençlere Alanyaspor sevgisini aşılama amacıyla başlatılan projenin imza ve tanıtım toplantısına proje ortakları Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz ve Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu katıldı. Proje kapsamında öğrenciler, anneleri ve öğretmenler, vizeli olan Passolig kartlarıyla Aytemiz Alanyaspor’un bu sezon kalan maçlarını ücretsiz olarak izleyebilecek.

KAYMAKAM ÜRKMEZER; "PROJE KENTİMİZE HAYIRLI OLSUN"

Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmezer, bu proje kapsamında öğrenciler, anneleri ve öğretmenlerinin Aytemiz Alanyaspor’un bu sezon kalan maçlarını ücretsiz olarak izleme fırsatı bulacağını söyledi. Bu projede emeği geçen herkese teşekkür eden Kaymakam Ürkmez, “Bu projeyle çocuklarımızın spor ruhunu yaşamalarını ve kentimizin bir değeri olan Aytemiz Alanyaspor'u takip etmelerini, çocukların da Aytemiz Alanyaspor'u destekleyerek büyümeleri gerektiğine inanıyoruz. Bu projenin çocuklara, ailelere ve Aytemiz Alanyaspor'a katkı sağlayacağına inanıyoruz. Alanya'da yaşayan her görüşten insanın ortak değeri Aytemiz Alanyaspor'dur. Çocuklarımızın sadece akademik anlamda değil, sanatsal, kültürel ve sportif anlamda da donanımlı olmalarını istiyoruz. Bu projenin kentimize hayırlı olmasını ve başka yerlere de örnek olmasını temenni ediyorum.” dedi.

BAŞKAN YÜCEL'DEN TRİBÜNE DAVET

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ise bu proje sayesinde şehrimizin ortak değeri Aytemiz Alanyaspor ile gençlerin bir araya geleceğini ifade ederek şunları söyledi: “Bu projeye elimizden geldiği kadar destek vereceğiz. Güzel bir ortam oluşacağını umut ediyorum ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Annelerimizi, öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tribüne takımımıza destek olmaya davet ediyorum.”

BAŞKAN ÇAVUŞOĞLU; "TARAFTARI EN AZ OLAN TAKIMLAR ARASINDAYIZ"

Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ise Alanyaspor'un kupada yarı final oynayacağını belirterek, “Ligde de önemli bir yerdeyiz ancak tribünlere baktığınız zaman taraftarı en az olan takımlar arasında yer alıyoruz. Bu hepimizin ayıbıdır. Bu sorunu bir şekilde çözmemiz lazım. Şehir olarak Aytemiz Alanyaspor'umuzun konumunun farkında olamadığımızı düşünüyorum. Projeye katkıda bulunanlara teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

MÜDÜR YILMAZ; "TRİBÜNLERİ DOLDURACAĞIZ"

Alanya Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz; “2018 yılında 'Alanyaspor'um okulumda' projesi başlatmıştık ancak pandemi nedeniyle bu projeyi askıya almak zorunda kalmıştık. Bu yeni projeyle birlikte çocuklarımızı anneleri ve öğretmenleriyle birlikte tekrar tribünlere götürmek istedik. Kulübümüz de güzel bir projeye bizleri dahil etti. İnşallah pazar günü tribünleri dolduracağız. Destek verenlere teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.


Bu haberi sosyal medyada paylaşabilirsin.Haber Yazı Detay Alt Kısım Reklam Alanı 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Trend Haberler

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Sosyal Medyada Biz

E-Bülten Aboneliği