Şehirde olup bitenleri ve düşüncelerini paylaşmanı sağlar.
E-PostaParola
      Şifremi Unuttum

Alanya Life Son Haberler

Arkadaşlarla Kutlama
Alanya'nın tanınmış firmalarından Kadıoglu Group yöneticilerinden Osman Kadıoğlu'nun oğlu Eyüp Cenap Kadıoglu için arkadaşları doğum günü sürprizi yaptı. Öztürk Kolcuoğlu'nda bir araya gelen eskimeyen arkadaşların katıldığı yaşgünü gecesinde, Eyüp Kadıoglu, "Senelerce arkamda olan ve 18'ci yaş günümde beni mutlu eden bütün dostlarıma teşekkür ederim. Bügüne kadar memleketimiz ve kültürümüzün dışına çıkmadık hamd olsun. Birikti...

  
İlk Kutlama Basından
Goldcity'nin basın danışmanı olarak görev yapan Serdar Çelik'in yaş günü için arkadaşları çeşitli kutlamalar düzenledi. Çelik için ilk yaş günü kutlaması Benzin Cafe'de gerçekleştirildi. Alanya'da çeşitli basın kuruluşlarında görev yapan magazin muhabirlerinin de katıldığı ilk kutlama ile çelik, şaşkınlık yaşadı. 
...


  
Ofiste Sürpriz
Liga Real Estate, sürpriz bir doğum günü kutlamasına ev sahipliği yaptı. Bahir Balcı'nın yaş günü dolayısı ile eşi, iş arkadaşları, ve yakın dostları minik bir sürpriz gerçekleştirdi....

  
Dj'ler Umut İçin Buluştu
Alanya'da çeşitli eğlence mekanlarında mikser başında eğlence tutkunlarını coşturan DJ'ler, Tavuk Dünyası'nda bir araya geldi. DJ Umut Tabak'ın yaş günü kutlaması için bir araya gelen meslektaşlar, arkadaşlarına sürpriz yaptı. Keyifli bir yemek sonrası bir anda getirilen pasta ile şaşkınlık yaşayan Umut, pastanın mumlarını alkışlar eşliğinde söndürdü. 
...


  
Yaşgününe Anlamlı Pasta
Anatolia Emlak sahiplerinden Ali Kazanır için sürpriz bir doğum günü kutlaması düzenlendi. Alanya'nın girişinde hizmet veren ve Akdeniz meyhanelerini yaşatan Mırmır Beach'te ki doğum günü kutlaması, mekanın plajında gerçekleştirildi. Erken saatlerde başlayan yaş günü kutlamasında saatler ilerledikçe eğlencede çoğaldı. Kazanır'ın geceye davetli olan tüm arkadaşlarının katılmasının ardından gerçekleşen pasta kesim töreni komik a...

  
Loop'ta Özel Kutlama
Tezak Otomotiv sahibi ve TED Alanya Koleji Yönetim Kurulu Başkanı olan Diş Hekimi Zekeriya Tezak için Loop Marina'da yakın dostlarının katıldığı doğum günü kutlaması düzenlendi. Atike Yıldırım tarafından düzenlenen yaş günü kutlaması akşam saatlerinde başladı. Zekeriya bey için sürpriz olarak gerçekleşen yaş günü eğlencesi ilerleyen saatlere kadar devam etti. 
...


  
Çavuşoğlu'na Yaşgünü Sürprizi
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Alanya Bölge Yürütme Kurulu (BYK) Başkanı Suat Çavuşoğlu’na sürpriz doğum günü düzenlendi. Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu ev sahipliğinde yapılan kahvaltı sonrası doğum günü kutlamasına Alanya Gökbel Yaylası Güreş Ağası Kasımoğlu Kerim Yılmaz, Alanya Kent Konseyi Başkanı Nurhan Özcan, ALTİD ve Alanya Tanıtma Vakfı (ALTAV) Yönetim Kur...

  
Dansla Kutlama
AGC Bistro'da her hafta perşembe akşamları gerçekleşen Latin gecelerinde bu hafta birde yaş günü kutlaması yapıldı. Her hafta partiye eksiksiz olarak katılan Aynur Demir için düzenlenen sürpriz kutlama eğlenceli anlara ev sahipliği yaptı. Latin ezgileri eşliğinde ki yaş günü kutlaması ilerleyen saatlere kadar sürdü. 
...


  
Alihan'a Dost Kutlama
Paşa Nargile Salonu, Alihan Yüksel'in doğum günü kutlamasına ev sahipliği yaptı. Alihan'ın yakın arkadaşlarının katıldığı kutlama erken saatlerde başladı. Doğum günü pastasının mumlarını alkışlar eşliğinde söndüren Alihan Yüksel, daha sonra tek tek arkadaşlarını tebrik etti. 
...


  
Sade Kutlama
Easy Home Emlak'ta satış danışmanı olarak görev yapan Burak Vatansevdim, eşi İpek'in yaş günü için sade bir kutlama düzenledi. Büyük Otel karşısında hizmet vermeye başlayan ve dizaynı ile fark yaratan En Vie Beach Club'de gerçekleşen kutlamaya çiftin yakın dostları katıldı. Manzara eşliğinde gerçekleştirilen yaş günü kutlaması ilerleyen saatlere kadar devam etti. 
...


  
Sayfa : 1   [2]


Sosyal Bağlantılarİletişim

Şekerhane Mah.Şevket Tokuş Cad.Rami Apt.No:8/3 Alanya-Antalya

Tel: (+90 242) 511 27 28
info@turuncumedya.com

Öneri,istek,şikayet ve tavsiye bildirin.

Sitelerimiz

Guncel Rehber| Alanya Life
Evlilik Rehberi | Alanya Guide
Gezgince | Alanya Telefon Rehberi