Şehirde olup bitenleri ve düşüncelerini paylaşmanı sağlar.
E-PostaParola
      Şifremi Unuttum

Alanya Life Son Haberler

Sanat Sergisi Açılıyor

Alanya Belediyesi Yabancılar Meclisi tarafından düzenlenen “2. Alanya Uluslararası Sanat Sergisi” 23 Ekim 2015, saat 15.00’da Kültür Merkezi’nde düzenlenecek törenle açılacak. Resim, Fotoğraf, Heykel ve El Sanatlarından oluşan karma sergide, yerli yabancı 35’in üzerinde sanatçının eseri sergilenecek.

Milliyeti ...

  

Şaşkınlıkla İzlendi
Mentalist Enis Talas, Ekim ayı içerisinde Alanya'da gösteri yaptı. Alanya Kültür Merkezi'nde gerçekleşen gösteriye, ilgi çok fazla olmazken, Mentalist Enis, şaşkınlıkla izlenen bir gece yaşattı. Gösteriyi izlemek için gelen konuklar ile birlikte yaptığı gösteriler, izleyiciler tarafından şaşkınlıkla izlendi. 
...


  
Bombala'dan Bir Kermes Daha
Alanya'da yerleşik olarak yaşayan yabancılar tarafından kurulan Bombala Derneği, bir kermes daha düzenledi. Green Beach Restaurant'tın bahçe bölümünde tüm gün süren kermeste dernek üyeleri topladıkları giyim eşyaları, mutfak gereçleri, Sakine    
Jazz Günleri İptal Edildi

13. Uluslararası Alanya Jazz Günleri iptal oldu. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bugün yapılan Encümen Toplantısı’nda, “13. Uluslararası Alanya Jazz Günleri’nin iptal edildiğini açıkladı.

17 -20 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek Jazz Günleriyle ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Yücel, “Bu yıl 13'ncüsünü düzenleyeceğimiz Uluslar arası Jazz Günleri’miz v...

  

Taş Heykel Sempozyumu İçin Geri Sayım

3 Kasım – 3 Aralık 2015 tarihleri arasında yapılacak 12. Uluslararası Alanya Taş Heykel Sempozyumu’na 27 ülkeden 67 heykeltıraş başvuruda bulundu.

Sempozyuma katılacak sanatçılar 10 Eylül’de yapılan jüri toplantısı ile asil ve yedek olarak belirlendi. Sempozyuma Rusya, Polonya, Bulgaristan, Sırbistan, İngiltere ve Türkiye’ den to...

  

Sakal Cafe
İstanbul'un tarihi ara sokaklarına sıkışan boş vakitlerinizde kitap okuyup, lezzetli kahveler içebileceğiniz loş ve keyifli bir cafe tadını Alanya'da yaşayabileceğiniz bir mekan olmuş. ...

  
Akkor, Alanya'ya Hayran Kaldı
Kristal Kale Uluslararası Alanya Film Festivali Forumu için Alanya’da bulunan Selda Alkor, “Alanya öyle bir hale gelmiş ve büyümüş ki hala ilçe konumunda bırakılması hayret verici. Böylesine güzel bir şehirde film festivalinin başlatılmış olması ise beni oldukça heyecanlandırıyor” dedi.

...


  
Alanya'ya Özel Şarkı
Alanya Turistik İşletmeciler Derneği’nin de desteklediği sinema festivali balosunda Rusya Devlet Sanatçısı Sergey Kolesnikov, kendi bestesi olan ‘Alanya’ şarkısını seslendirdi.

  
Film Festivali İçin Özel Forum
Türk Sinema Vakfı’nın 2016’da ilk kez Alanya’da düzenlemeye hazırlandığı “1. Kristal Kale Uluslararası Alanya Film Festivali” etkinlikleri için ön hazırlık ve planlama niteliğindeki forum çalışması Alanya’da başladı. Foruma Rus ve Türk sineması sanatçıları büyük ilgi gösterdi.  
Rus Sinema Festivali Başlıyor
Alanya’da 2016 yılında düzenlenecek olan “1. Kristal Kale Uluslararası Film Festivali”nin forumu yapılacak. Alanya Turistik İşletmeciler Derneği Başkanı Burhan Sili, Rus basınının da katılacağı festival ve forum için “Önemli bir tanıtım çalışması” dedi.

<...

  
Sayfa : 1   [2]   [3]


Sosyal Bağlantılarİletişim

Şekerhane Mah.Şevket Tokuş Cad.Rami Apt.No:8/3 Alanya-Antalya

Tel: (+90 242) 511 27 28
info@turuncumedya.com

Öneri,istek,şikayet ve tavsiye bildirin.

Sitelerimiz

Guncel Rehber| Alanya Life
Evlilik Rehberi | Alanya Guide
Gezgince | Alanya Telefon Rehberi