Şehirde olup bitenleri ve düşüncelerini paylaşmanı sağlar.
E-PostaParola
      Şifremi Unuttum

Alanya Life Son Haberler

Ferenc'den Altso'ya Övgü Dolu Sözler
Macaristan’ın Zala Eyaleti Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mazzag Ferenc ve Yönetim Kurulu Üyeleri ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’i ziyaret etti. Ziyarette, ALTSO Meclis Başkanı Metin Atalay’da hazır bulundu.  
Ulusoy Alanya'ya Geldi
  
Anadolu Jet'in Alanya İlgisi
Alanya'nın Litvanya'daki kardeş şehri Trakai Belediye Başkanı Edita Rudeliene, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'e, resmi bir ziyarette bulunarak,  görüş alış-verişi yaptı.
  
Sevimçok, Güney’i Ziyaret Etti

Antalya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği ( AESOB ) Başkanı Abdullah Sevimçok, Alanya’daki Oda başkanlarıyla birlikte Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney’i ziyaret etti. Gündemde ise son günlerde ülke genelinde  yöremizde yaşanan olaylar ve gösteriler vardı. Sevimçok, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, terör örgütü ve onun destekçilerinin hain ve kalleş saldırılarla güvenlik güçlerimize yaptığı saldırıyı bü...

  

Çakır, B20 Zirvesine Katıldı

İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON) Genel sekreteri ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye İnşaat Müteahhitleri Meclisi üyesi ve genel koordinatörü Alaattin Çakır; TOBB Genel Merkezinde yapılan “2015 Türkiye B20 Zirvesi”ne katıldı.

Türkiye’nin dönem başkanlığını üstlendiği G20 Zirvesi’nin, 15-16 Kasım 2015 tarihleri arasında Antalya’da yapılacağını hatırlatan Çakır, A...

  

Finlandiya'da Alanya Tanıtımı
ALTSO, Detur Seyahat Acentesi, Alanya Kaymakamlığı ve Alanya Belediyesi işbirliğinde Finlandiya’da yayınlanacak Alanya konulu dizinin fragmanı Fox TV’de yayınlanmaya başladı.
  
Rus Televizyonlarında Alanya Tanıtımı
Kötü giden Rus pazarını canlandırmak için Alanya Belediyesi, Rusya ve çevresindeki ülkelerde yayın yapan TV kanallarını Alanya’ya davet etti.


  

Çakır, B20 Zirvesinde

İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON) Genel sekreteri ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye İnşaat Müteahhitleri Meclisi üyesi ve genel koordinatörü Alaattin Çakır; 3-4 Eylül 2015 tarihlerinde TOBB Genel Merkezinde yapılacak olan “2015 Türkiye B20 Zirvesi”ne TOBB Başkanı ve B20 Türkiye Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu'dan gelen davet üzerine Ankara’ya gidiyor.

  

Heyet Alanya'ya Döndü
19-23 Ağustos tarihleri arasında Litvanya’ya iş gezisi düzenleyen ALTSO Heyeti, Litvanya temaslarını tamamladı. Heyet iş gezisinin son gününde, Trakai bölgesini ziyaret ederek, Trakai Belediye Başkanı Edita Rudeliene’nin de yer aldığı toplantıya katıldı. 

  
Altso Heyeti Büyükelçi Yamancan'la Görüştü
Litvanya’ya iş gezisi düzenleyen ALTSO Heyeti, Türkiye Cumhuriyeti’nin Litvanya Büyükelçiliği’nde toplantıya katıldı. Toplantıda, konuşan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Alanya ekonomisi hakkında bilgi verdi. 


  
Sayfa : 1   [2]


Sosyal Bağlantılarİletişim

Şekerhane Mah.Şevket Tokuş Cad.Rami Apt.No:8/3 Alanya-Antalya

Tel: (+90 242) 511 27 28
info@turuncumedya.com

Öneri,istek,şikayet ve tavsiye bildirin.

Sitelerimiz

Guncel Rehber| Alanya Life
Evlilik Rehberi | Alanya Guide
Gezgince | Alanya Telefon Rehberi