Telefon
WhatsApp
BAŞKAN YÜCEL ETÜT MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ !

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 4 Ekim’de ilk ders zilinin çaldığı Alanya Belediyesi Fahri Gürses Etüt ve Destek Eğitim Kurs Merkezi’ni ziyaret etti. Sınıfları tek tek gezen Başkan Yücel, öğrencilerle fikir alışverişinde bulundu. Başkan Yücel, “Öğrencilerimizin ihtiyaç duyduğu her şey etüt merkezimizde var. Öğrencilerimize, velilerimize ve Alanya’mıza hayırlı olsun.” dedi.

ÖĞRENCİLERLE SOHBET ETTİ !

750 öğrenci kapasiteli merkezde sınıfları tek tek gezen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, öğrencilerle sohbet etti. Öğrenciler Başkan Yücel’in ‘Merkezin hizmetlerinden memnun musunuz? sorusuna hep bir ağızdan ‘evet’ cevabı verdi. Merkezdeki öğretmenlerle de sohbet eden Başkan Yücel; “ETÜT Merkezimizde öğrencilerimiz, alanında uzman öğretmenler tarafından sayısal, eşit ağırlık ve sözel bölümlerde ders alabiliyorlar. Şimdiki hedefimiz başarı!” dedi.

ÖĞRENCİLER İÇİN DÖRT DÖRTLÜK MERKEZ !

20 derslikli Alanya Belediyesi Fahri Gürses Etüt ve Destek Eğitim Kurs Merkezi’nde öğrenciler, haftalık deneme sınavları, bireysel rehberlik ve bilgi takibi, birebir soru çözümleri, sanat atölyeleri, kütüphane gibi pek çok fırsat ve kolaylıktan yararlanabiliyor. Başkan Yücel; “Öğrencilerimizin ihtiyaç duyabilecekleri her şeyin alt yapısını bu merkezde oluşturduk. Kütüphanemiz, konferans salonlarımız, modern sınıflarımız, kantinlerimiz ile öğrencilerimiz için dört dörtlük bir merkez hazırladık.” diye konuştu.

YÜCEL: “GURUR VERİCİ BİR YATIRIM GERÇEKLEŞTİRDİK”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, hayata geçirdikleri Fahri Gürses Etüt ve Destek Eğitim Kurs Merkezi’nin gurur verici bir yatırım olduğunu belirterek şunları söyledi; “Sosyal Belediyecilik anlayışıyla kentimizin her noktasında büyük yatırımlar gerçekleştiriyoruz. Özellikle Ekim ayının başında hayata geçirdiğimiz Etüt Merkezi’miz, gerçekten gurur verici yatırımlarımız arasında yer alıyor. İnşallah buradaki pırıl pırıl gençlerimiz yılsonunda yakalayacakları başarıyla bizleri gururlandıracak. Her birine başarılı bir eğitim kariyeri diliyorum.”

 

300 X 250 Reklam Alanı

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

300 X 250 Reklam Alanı

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Yazarlarımız

Alanya Nöbetçi Eczaneler

Antalya/Alanya
Aksu Eczanesi
0 242 512 46 83
Hacet Mah. 25 M.Lik Yol Hancı Pastanesi Karşısı Alanya/Antalya


Antalya/Alanya
Cemre Eczanesi
0 242 528 80 50
Barboros Cad. No:52 Cebeci 8 Sit. Sanay Past. Yanı Alanya/Antalya


Antalya/Alanya
Diker Büyük Eczanesi
0 242 538 76 70
Merkez Mah. Fatıh Cad. No:156/A Konaklı Alanya/Antalya


Antalya/Alanya
Güler Eczanesi
0 242 511 39 04
Fığla Mh. Alanya Devlet Hastanesi Yanı Alanya/Antalya


Antalya/Alanya
Tezcan Eczanesi
0 242 513 78 59
Şekerhane Mah. Eczacılar Cad.No.3/B Şekerciler Market Karşısı Alanya/Antalya


Sosyal Medyada Biz

E-Bülten Aboneliği