Telefon
WhatsApp
BAŞKAN YÜCEL, DOĞU MAHALLELERİNİN ASFALT STARTINI DEMİRTAŞ’TAN VERDİ

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'in doğu mahalleleri için programa aldığı asfalt çalışmasına Demirtaş Mahallesi’nde başlandı. Bölgede, Demirtaş merkezden başlayarak Mahmutlar, Kargıcak’ı da kapsayan, 23 mahalle ile birlikte yayla yollarının da içinde bulunduğu yaklaşık 110 kilometrelik asfaltlama yapılacak.

UZUN ÖMÜRLÜ ASFALT İÇİN ASFALT MALZEMESİ ÖNCE YIKANIYOR

Demirtaş Şantiyesi’ndeki Çakıl Ocağında Çakıl Yıkama Makinesi ile yıkanarak temizlenen asfalt malzemesi yol ve caddelere Serilmeye başlandı.

23 MAHALLE İLE YAYLA YOLLARINDA 110 KM ASFATLAMA YAPILACAK

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in doğu mahalleleri muhtarlarına söz verdiği yol ve asfaltlama çalışmaları başladı. Yaklaşık 2 ay içerisinde Demirtaş merkez, Mahmutlar ve Kargıcak Mahallesi'ni kapsayan asfalt çalışması 23 mahalle ile onlara bağlı yayla yollarında devam edecek. 

BAŞKAN YÜCEL’E BÖLGE MUHTARLARINDAN TAM NOT

Alanya Belediyesi tarafından Demirtaş merkezde yeni açılan imar yollarında başlatılan asfaltlama çalışmalarına nezaret eden bölge muhtarları, “Başkanımız Adem Murat Yücel, bizlerle gerçekleştirdiği toplantıda kendilerine ilettiğimiz talepleri bir bir yerine getiriyor. Bu taleplerin en önemlisi yollarımızın genişletilmesi ve asfaltlanması idi. Gerçekten kışın çamur yazın tozdan çok rahatsızdık. Şu an Başkanımızın bize doğu mahalleleri için söz verdiği asfalt Demirtaş merkezden başladı. Kendilerine ve ekiplerine teşekkür ediyoruz.” diye memnuniyetlerini dile getirdiler.

BAŞKAN YÜCEL: “BÖLGENİN YOL VE ASFALT TALEPLERİNİ BU SEZONDA YERİNE GETİRECEĞİZ”

Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ise; “Muhtarlarımızla tek tek görüşerek oluşturduğumuz program dahilinde yaz sezonunda 110 km asfalt dökerek, doğu bölgemizdeki asfalt ve yol ile ilgili tüm talepleri yerine getireceğiz. 17 kilometre asfalt yayla yolları için planladık. İnşallah yaz sezonda bölge halkının taleplerini yerine getirmiş olacağız.” dedi. 


Bu haberi sosyal medyada paylaşabilirsin.Haber Yazı Detay Alt Kısım Reklam Alanı 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Trend Haberler

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Sosyal Medyada Biz

E-Bülten Aboneliği