Şehirde olup bitenleri ve düşüncelerini paylaşmanı sağlar.
E-PostaParola
   Üye Ol.    Şifremi Unuttum
Finlandiya'da Alanya tanıtımı


ALTSO, Detur Seyahat Acentesi, Alanya Kaymakamlığı ve Alanya Belediyesi işbirliğinde Finlandiya’da yayınlanacak Alanya konulu dizinin fragmanı Fox TV’de yayınlanmaya başladı.


Alanya’da yaşayan Finlandiya vatandaşlarının hayatından kesitlerin yer alacağı ve bununla beraber Alanya’nın tarihi, turistik ve doğal güzelliklerinin de yansıtılacağı TV programının 12 ile 15 bölüm arasında olması bekleniyor. 24 kişilik bir televizyon ekibi geçtiğimiz günlerde Alanya’ya gelerek çekimleri tamamlamıştı. 
ŞAHİN: “FRAGMAN YAYINI BAŞLADI”
Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin, Finlandiya’nın Fox TV kanalında Alanya’nın anlatılacağı dizinin fragman yayınlarının başladığını söyledi.  Şahin, dizi sayesinde Alanya’nın tanıtımının en güzel şekilde yapılacağını belirterek, “Alanya’mızın tanıtımı Fox TV tarafından güzel bir şekilde yapılacak. Alanya’nın anlatılacağı dizinin içeriğinde, Alanya’da yaşamını sürdüren Finli vatandaşların günlük yaşamlarının yanı sıra, Alanya’nın tarihi, turistik ve doğal güzellikleri yer alacak. Bunula birlikte yine ilçemizde alışveriş imkanları, inşaat sektörü ve köy alanlarıyla tarım konularına da değinilecek” dedi.
Söz konusu programda geçtiğimiz yıl da yine ilçemizde yaşayan yabancı rehberlerin hayatı işlenmiş ve rating rekorları kırılmıştı. Program sadece Finlandiya’da değil diğer İskandinav ülkelerinde büyük beğeni alıyor. ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, gelecek yıl farklı konularda da Fox Tv ile çalışmaların devam edeceğini söyledi.
“TV PROGRAMLARI ÇOK ÖNEMLİ”
ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Alanya’nın tanıtımı için ALTSO olarak öncü olmaya devam edeceklerini söyledi. Şahin, “Alanya’nın tanıtımı için bu tür TV programları çok önemli. Biz bu tanıtımın sadece Finlandiya ile kısıtlı kalmasını istemiyoruz. Fox TV yayınları sadece Finlandiya’da değil, Norveç, İsveç ve Danimarka gibi İskandinav ülkelerinde de izleniyor. Sırasıyla bu ülkelerde de aynı türden programların da gerçekleştirilmesine öncülük edeceğiz.  Daha sonra diğer ülkelerde de bu tür programlarla, online tanıtım yapabiliriz. Bu kapsamda çeşitli görüşmeler gerçekleştiriyoruz” diye konuştu.
Fox TV’de yayınlanmaya başlayan Alanya konulu dizinin fragmanına alttaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://drive.google.com/file/d/0B3K50-XlC7IgSlh6d2ZGSlV6cUk/view?pli=1


Haber: Volkan Yuksel    4.09.2015    11:57:18   |   Bu haberi 2362 Kişi okudu.

haber/551/foto/355/k_resim/2.jpg


facebook


NÖBETÇİ ECZANELER
Sosyal Bağlantılarİletişim

Şekerhane Mah.Şevket Tokuş Cad.Rami Apt.No:8/3 Alanya-Antalya

Tel: (+90 242) 511 27 28
info@turuncumedya.com

Öneri,istek,şikayet ve tavsiye bildirin.

Sitelerimiz

Guncel Rehber| Alanya Life
Evlilik Rehberi | Alanya Guide
Gezgince | Alanya Telefon Rehberi