Şehirde olup bitenleri ve düşüncelerini paylaşmanı sağlar.
E-PostaParola
   Üye Ol.    Şifremi Unuttum
Müftüoğlu’dan Karaçay’a ziyaret


Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Kuddusi Müftüoğlu, ASAT Genel Müdürü Faruk Karaçay’ı makamında ziyaret etti.


ASAT Genel Müdürlüğü Konferans Salonu’nda düzenlenen 2015-2016 Futbol Sezonu 5’inci Bölge Sezon Başı Semineri sonrası gerçekleşen ziyarete, MHK 5. Bölge Sorumlusu Hakan Özkan, MHK Profesyonel Eğitimcisi Hamza Işın, MHK Üyesi M. Kamil Abitoğlu ve Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Antalya Şube Başkanı Melahat Öğretmenoğlu ile Antalya İl Hakem Kurulu Başkanı Ali Cumhur Doğan da katıldı.


MHK Başkanı Kuddusi Müftüoğlu ilk resmi ziyaretini ASAT Genel Müdürlüğü’ne gerçekleştirdiğini söyleyerek, Antalya’ya ve hakem camiasına yapmış olduğu katkılarından dolayı Genel Müdür Faruk Karaçay’a teşekkürlerini iletti.


Faruk Karaçay da “MHK Başkanının Antalyalı olması bizi gururlandırdı. Son dönemde Türk Hakemliği önemli yerlere geldi. Türk hakemler Avrupa’da ve dünyada bir çok önemli maçta düdük çalıyor. Sizinle beraber çıtanın daha da yükseleceğine inanıyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.


ASAT Genel Müdürü Faruk Karaçay, ziyaretin anısına MHK Başkanı Kuddusi Müftüoğlu’na plaket verdi.Haber: Volkan    1.09.2015    12:21:34   |   Bu haberi 1934 Kişi okudu.

haber/551/foto/346/k_resim/kuddusi müftüoğlu ziyaret (1).JPG haber/551/foto/346/k_resim/kuddusi müftüoğlu ziyaret (2).JPG


facebook


NÖBETÇİ ECZANELER
Sosyal Bağlantılarİletişim

Şekerhane Mah.Şevket Tokuş Cad.Rami Apt.No:8/3 Alanya-Antalya

Tel: (+90 242) 511 27 28
info@turuncumedya.com

Öneri,istek,şikayet ve tavsiye bildirin.

Sitelerimiz

Guncel Rehber| Alanya Life
Evlilik Rehberi | Alanya Guide
Gezgince | Alanya Telefon Rehberi