Şehirde olup bitenleri ve düşüncelerini paylaşmanı sağlar.
E-PostaParola
   Üye Ol.    Şifremi Unuttum
5. ALANYA BELEDİYESİ ULUSLAR ARASI ALTIN KEPÇE YEMEK YARIŞMASI 16 EKİM’DE


BAŞKAN YÜCEL, AŞÇILARI TEBRİK ETTİ

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ”9. Güneydoğu Avrupa Selanik Aşçılık Şampiyonası”na katılan, Altınkepçe Turizm ve Aşçılar Derneği (AKTAD) üyelerini tebrik etti.

Dünya Şefler Birliği (WACK) tarafından 26 Şubat – 1 Mart tarihleri arasında Yunanistan’ın Selanik şehrinde düzenlenen “Güneydoğu Avrupa Aşçılık Şampiyonası”na katılan AKTAB Başkanı Mustafa Nail Özden, şefler Cengiz Yıldız, Nevzat Karacaağaçlı, Hayrullah Demiray, Soner Efe ve Savaş Taşar Belediye Başkanı Yücel’i makamına ziyaret etti. Alanya’ya, 1 gümüş, 6 bronz, 9 mert olmak üzere toplamda 16 madalya kazandıran şefleri tebrik eden Başkan Yücel, 24 ülkenin katıldığı uluslararası bir yarışmada, aşçıların Alanya markasını bir kez daha ön plana çıkardığını söyledi.

Yurt dışında ilk defa uluslar arası bir yarışmaya katıldıklarını belirten AKTAD Başkanı Mustafa Nail Özden, yarışmaya katılmalarına destek veren Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e teşekkür etti. Özden, “Sizlerin desteği ile her yıl çıtamızı daha da yükselteceğiz, destekleriniz için şahsım ve derneğim adına teşekkür ederim” dedi.

5. ALANYA BELEDİYESİ ULUSLAR ARASI ALTIN KEPÇE YEMEK YARIŞMASI 16 EKİM’DE

Geçen yıl Ekim ayında 4’cüsü düzenlenen, Alanya Belediyesi Uluslar arası Altın Kepçe Yemek Yarışması’nın da değerlendirildiği ziyarette, bu yılki yarışmanın 16 Ekim’de düzenleneceği açıklandı.Türkiye’de ilk uluslar arası yarışmanın İstanbul’da, ikincisinin de Alanya’da yapıldığını belirten Özden, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da yarışmaya dünyadan çok sayıda aşçının katılmasını beklediklerini ifade etti.Haber: Turgay Güler    12.03.2015    15:54:03   |   Bu haberi 2068 Kişi okudu.

haber/17/foto/233/k_resim/4.jpg


facebook


NÖBETÇİ ECZANELER
Sosyal Bağlantılarİletişim

Şekerhane Mah.Şevket Tokuş Cad.Rami Apt.No:8/3 Alanya-Antalya

Tel: (+90 242) 511 27 28
info@turuncumedya.com

Öneri,istek,şikayet ve tavsiye bildirin.

Sitelerimiz

Guncel Rehber| Alanya Life
Evlilik Rehberi | Alanya Guide
Gezgince | Alanya Telefon Rehberi