Şehirde olup bitenleri ve düşüncelerini paylaşmanı sağlar.
E-PostaParola
   Üye Ol.    Şifremi Unuttum
Rektörden Başkana teşekkür


Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Pınarbaşı, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i makamında ziyaret etti. Başkan Yücel’i eğitime yaptığı katkılardan ötürü kutlayan Rektör Pınarbaşı, "Başkan Bey belediyenin hizmetleri kadar üniversiteye ve eğitime de önem veriyor, kendilerine çok teşekkür ediyorum" dedi.


Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Rektörlüğü'ne atanan Prof. Dr Ahmet Pınarbaşı, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e iadeyi ziyarette bulundu. Alanya tarihi ve Üniversite hakkında sohbet eden Başkan Yücel ve Rektör Pınarbaşı, üniversiteyi daha iyi noktalara getirmek için görüş alış-verişinde bulundular.


ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ GURUR KAYNAĞIMIZ


Alaaddin Keykubat Üniversitesi’nin Alanya’nın gurur kaynağı olduğunu belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, "Yeni Rektörümüz ile bugün üniversitenin gelişimi ve genel sorunları üzerine konuştuk. Kampüs alanının büyütülmesi için belediye olarak gerekli çalışmaları başlattık. Üniversitenin mevcut alanında yapılan plan tadilatlarını tamamladık ve kısa zamanda üniversiteye teslim edeceğiz. İlk aşamada kampüs alanı büyüyecek" dedi.


Ziyaretin ardından bir açıklama yapan Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Pınarbaşı, "Belediye Başkanımız üniversite ve eğitimle yakından ilgileniyor. Öncelikle ben başkanımıza bu duyarlılığından ötürü teşekkür ediyorum. Üniversite kampüs alanının büyümesi ile ilgili çalışma tamamlandı. Bugün burada bu konularla birlikte üniversitemizin geçmişini de konuştuk. Ben başkanımızı bugüne kadar üniversiteye yaptığı katkılardan dolayı tekrar kutluyorum" dedi.

Ziyaretin ardından Başkan Yücel, Rektör Pınarbaşı’na ziyaretleri için teşekkür ederek bir de Alanya gravürü taktim etti.Haber: Volkan Yuksel    22.10.2015    13:41:59   |   Bu haberi 2926 Kişi okudu.

haber/551/foto/443/k_resim/1_internet.jpg


facebook


NÖBETÇİ ECZANELER
Sosyal Bağlantılarİletişim

Şekerhane Mah.Şevket Tokuş Cad.Rami Apt.No:8/3 Alanya-Antalya

Tel: (+90 242) 511 27 28
info@turuncumedya.com

Öneri,istek,şikayet ve tavsiye bildirin.

Sitelerimiz

Guncel Rehber| Alanya Life
Evlilik Rehberi | Alanya Guide
Gezgince | Alanya Telefon Rehberi