Şehirde olup bitenleri ve düşüncelerini paylaşmanı sağlar.
E-PostaParola
   Üye Ol.    Şifremi Unuttum
Akdam Muhtarı Dünya ile yarışacak


Vücut geliştirme dünya şampiyonasına katılmaya hak kazanan Alanya Akdam   Mahallesi Muhtarı  İbrahim Doğan  ve Avsallar Spor Kulübü Antrenörü  Selahattin Karakuş Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel ziyaret etti.

3-6 Eylül tarihlerinde Mersin’de gerçekleştirilen Dünya Şampiyonası seçmelerinde Akdam Mahalle Muhtarı İbrahim Erdoğan, 50-59 yaş arası vücut geliştirme kategorisi mastırlarda dünya ikincisi oldu. Önümüzdeki ay Brezilya ve İspanya’da gerçekleştirilecek olan dünya şampiyonasına katılma hakkı kazandı. 

İbrahim Erdoğan’ın Alanya’ya kazandırdığı başarılardan dolayı gururlandıklarını belirten Belediye Başkanı Nazmi Yüksel, “ Alanya’mızın Akdam Mahalle Muhtarı bizleri sadece yaptığı hizmetlerde değil  sporda da kazandığı başarılarla en iyi şekilde temsil ediyor.Bundan sonra da Alanya’mızı ve Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edeceğinden ve bize yeni mutluluklar yaşatacağından  eminiz. Kendisi dünya şampiyonasına katılmaya hak kazandı. Bu yolda başarılarının devamını diliyoruz “dedi. Haber: Volkan Yuksel    17.9.2015    13:17:13   |   Bu haberi 2672 Kişi okudu.

haber/551/foto/406/k_resim/DSC_7010.JPG


facebook


NÖBETÇİ ECZANELER
Sosyal Bağlantılarİletişim

Şekerhane Mah.Şevket Tokuş Cad.Rami Apt.No:8/3 Alanya-Antalya

Tel: (+90 242) 511 27 28
info@turuncumedya.com

Öneri,istek,şikayet ve tavsiye bildirin.

Sitelerimiz

Guncel Rehber| Alanya Life
Evlilik Rehberi | Alanya Guide
Gezgince | Alanya Telefon Rehberi