Şehirde olup bitenleri ve düşüncelerini paylaşmanı sağlar.
E-PostaParola
   Üye Ol.    Şifremi Unuttum
ALANYA BELEDİYESİ ARAÇLARINA KAVUŞTU


Park Bahçeler Yeni Araçlarını Teslim Aldı

 

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesine ihale kapsamında müteahhit firma tarafından temin edilen 4 adet çift kabin  pickup, , 11 adet çift kabin kamyonet, 2 adet 7.5 ton taşıma kapasiteli kamyon, 9 adet 3,5 ton taşıma kapasiteli kamyonet, 4 adet sulama arasöz’ü, 4 adet sepetli kamyonet, 5 adet 17 kişilik servis minibüsü olmak üzere toplam 39 adet araç Park  ve Bahçeler Müdürü Nazmi Uyar ve çavuşlar tarafından teslim alındı. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, yeni araçların ilçenin çeşitli bölgelerinde hizmete sunulduğunu önümüzdeki günlerde 13 aracın daha teslim alınacağını söyledi.

ALANYA YENİ SEZONA HAZIRLANIYOR

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri sorumluluk alanları içerisinde bulunan alanlarda yeni hizmet araçlarını da devreye soktu. Ekipler, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin gerçekleştirdiği peyzaj düzenleme çalışmaları, ağaç budama işleri, kavşak, orta kaldırım ve parklara dikilen mevsimlik çiçeklerle Alanya turizm mevsimine hazırlanıyor.Alanya merkez ile mahallelerde yeşillendirme, peyzaj düzenleme çalışmalarının aralıksız devam ettiği Alanya’da ağaç budama çalışmaları da sürdürülüyor.  

 “SORUMLULUK ALANLARIMIZDA ÇALIŞMALAR HİÇ DURMUYOR”

Alanya genelinde program dahilinde yeşil alanların bakım-onarım ve yeşillendirme çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü sorumluluk alanında bulunan tüm parkların rekreasyon alanları ve yollardaki yeşil alanların bakım ve temizliğini, ilçenin genelinde yer alan ağaçların budama işlemlerini mevsimine göre düzenli olarak yapıyoruz. Ağaçlandırma çalışmalarını, süs bitkilerinin ve çiçeklerin hastalık ve zararlılarından korunması için zirai mücadele çalışmaları, tüm parkların peyzaj projeleri çerçevesinde bitki dikim  çalışmaları gerçekleşiyor.  Belediyemize kazandırılan yeni araçlarla, araç filomuz zenginleşti. Yeni araçlarımız da bölgemizin çeşitli bölgelerinde aralıksız hizmet veriyor.” dedi.Haber: Turgay Güler    11.3.2015    17:06:36   |   Bu haberi 1408 Kişi okudu.

haber/17/foto/227/k_resim/230537536.jpg haber/17/foto/227/k_resim/944574912.jpg


facebook


NÖBETÇİ ECZANELER
Sosyal Bağlantılarİletişim

Şekerhane Mah.Şevket Tokuş Cad.Rami Apt.No:8/3 Alanya-Antalya

Tel: (+90 242) 511 27 28
info@turuncumedya.com

Öneri,istek,şikayet ve tavsiye bildirin.

Sitelerimiz

Guncel Rehber| Alanya Life
Evlilik Rehberi | Alanya Guide
Gezgince | Alanya Telefon Rehberi